| anonim_4396 a întrebat:

Uhm, e cam jenant ca intreb asta dar ma rog. Ieri mi-a venit menstruatia, si luni trebuie sa merg la piscina. (sunt programata, deci nu am cum sa lipsesc, si as vrea sa intru si in apaaaa crying ) Daca nu se opreste pana luni, ce fac?

2 răspunsuri:
| Lullabies a răspuns:

Banuiesc ca pana luni nu o sa mai fie chiar atat de abundenta scurgerea, si oricum la o parte din fete se opreste scurgerea cand intri in apa rece. De exemplu eu cand merg la mare pot sta si pe timpul menstruatiei in apa pentru ca mi se opreste.
Daca nu, incearca cu Ob-uri.
Mult succes!:*

| tarik44 a răspuns:

Lipsesti de la Piscina?