| sebastian123123123123 a întrebat:

Uitati am 13 ani si imi place de una de la mine din clasa insa un copil prost ca altfel nu stiu cum sa ii spun tot ma face de ras: vine la mine si ma intreba lucruri obscene,ma injura, ma tot provoaca la bataie ca e el JMEKER. Vreau sa stiu daca oare ea ma place cu toti astia sau ar trebui sa-l bate pe fraier de sa nu se mai trezeasca sa se puna cu mine!? FUNDA!

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Depinde de fata. Destul de multe fete urasc violenta, iar faptul ca tu esti calm poate sa te faca sa cresti in ochii ei. In ochii altora poti sa pari bleg. Numai tu poti sa stii in care categorie se incadreaza fata ta.

| Pinocchio a răspuns:

Agresivitatea nu rezolva problemele niciodata, ba dimpotriva.
Te poti apara fata de smecher si altfel, mai mult cu mintea decat cu forta.