| Fundita a întrebat:

Uitati, am avut un prieten cu care am stat vreo 4-5 saptamani... apoi ne.am despartit, si nu am mai mai vorbit unul cu celalatul. dupa o vreme am inceput sa vorbim pe mess si m. a intrebat daca ii dau un pupic (verisoara mea l. a intrebat daca e serios, si el a zis ca nu.ca doar a vrut sa vada ce spun) ...eu nu am zis nici da nici nu.
Eu i.am zis ca inca il plac, si el a zis ca ii pre rau, dar el nu ma mai place (eu ma gandeam ca poate inca ma place, dar nu a vrut sa-mi zica)
Acum cand ne intalnim pe afara tot incearca sa "se bage in seama". Adica tot incearca sa-mi atraga atentia...

Credeti ca ma mai place? Cum sa. i zic ca eu inca il plac? Ce sa fac?

Cel mai bun raspuns-Frundita:*!

Răspuns Câştigător
| eu4you a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...probabil.Nu am de unde sa stiu pentru ca nu imi dai mai multe detalii. Daca incearca sa se dea mare nu inseamna ca te place neaparat.Toti baietii incearca sa se dea mari pe langa fete, o fac din doza de copilarie care ii insoteste pana la adanci batraneti. Daca tu chiar crezi ca te place, lasa-l sa faca primul pas. Da-i timpului timp!

2 răspunsuri:
| Fundita explică:

Nu prea ma ajutati.

| mitu_5569 a răspuns:

Cel mai bine ii spui fata in fata ca pe mess poate sa minta dar fata in fata cand ii spui este altceva poate sa zica adevarul