| TwinKiee3 a întrebat:

Uitati care este treaba sunt baiat am aproape 14 ani si mama mi-a zis ca la penny market este un ghiozdan tip geanta cu michael jackson.la prima vedere mi-a placut si l-am cumparat.dar dupa aia am zis stai asa ca am niste bagabonti pe la scara mea de bloc si s-ar putea sa faca mijtod e mine din cauza ghiozdanului si poate la fel si cei din clasa.cum sa ma descurc? va rog ajutor dau funda

Răspuns Câştigător
| JungleHell a răspuns:

Daca vor face misto de tine, vor face pentru ca lor le este necaz ca nu au si ei ce ai tu. Si Michael Jackson a fost cantaret respectabil nu analfabet ca Guta sau Salam al lor. Da ma am un geniu al muzicii desenat pe ghiozdan si care e problema? le-ai putea zice. Cam asa as face eu. Multi rad pentru ca sunt invidiosi. Vezi ce parere mai au si altii aici.

1 răspuns: