| rock se numeste acum Iron Maiden:X:X:dudette:X:X: a întrebat:

Uite cum sta treaba, unul dintre amici mei nu se poate uita la mine cand vorbesc cu el.Se tot fastaceste si cauta ceva de facut numai sa nu se uite in ochii mei! de ce?:d

Răspuns Câştigător

Te iubeste femeie! saruta-l sa vezi cum reactioneazahappy

4 răspunsuri:
| Anemona a răspuns:

Te placebig grin si daca se uita la tine e sigur ca se da de golhappydaca si tu il placi incearca s faci primul pas

| YeowangBalam a răspuns:

Ii place de tinewinkingasta e sigur

| chelutzul a răspuns:

laughing)
timiditatea asta... ii place de tine

| iuliancico a răspuns:

Doua variante: timid sau are ceva de ascuns, nu e sincer. Oricum ar fi, putin ajutor din partea ta, nu-l lasa sa se chinuie. Doar daca asta iti face placere