| anonimeea a întrebat:

Uleiul de ricin este bun pentru anti caderea parului? Daca da.cum trebuie folosit?

Răspuns Câştigător
| Karinutza369 a răspuns:

Pai eu am folosit si am fost la un medic pentru a. mi spune cum sa. l folosesc, pai pe parul uscat si nu proaspat spalat se pune dar mult la radacina si apoi se intinde pana la varfuri se tine parul asa minim 2 ore dupa care se spala cu sampon blasam sau ce masti mai folosesti uh pentru par.mentionez ca se face acest lucru minim 2 zile pe saptamana, eu am facut 2 pe saptamana. dupa cateva saptamani in care faci cum ti.am zis eu o sa observi ca parul o sa aiba mai mult luciu si stralucire...si eu l.am folosit pentru a prefenii deteriorarea si ruperea lui, am avut un par mult mai frumos si care a crescut mai repede parca prinsese viata pusy sper ca te.am ajutat funda? Si da este foarte bun pentru anti caderea parului

3 răspunsuri:
| ShockyPunk a răspuns:

Eu stiam ca e bun ca sa iti creasca parul mai repede :-s

| Geeeo21 a răspuns:

Nu este pentru anti caderea parului. Uleiul de ricin ajuta la cresterea parului.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este foarte bun dar nu prea stiu cum si cat de des se utilizeaza.