| anonim_4396 a întrebat:

Um. Hei TPU!

Urmeaza o intrebare foarte ciudata, mdeci...

Atunci cand caut, pe Facebook, initiala crush-ului meu, imi apare mereu numele lui primul. Stie cineva, va rog frumos, cum sa fac sa nu mai apara acolo? Devine awkward la orele de info si...laughing

Merci, funda!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Facebook iti da sugestii la cel mai vizitat profil, la cel mai apropiat profil pe care l-ai vizionat de multe ori, deci e logic sa apara asa, chiar indiferent de ce scrii. Daca intrii de pe alt profil cel mai probabil n-o sa-ti arate asa. Daca incetezi sa vizionezi profilul acela, sau vizionezi alte profile cu aceeasi initiala mai des, o sa treaca pe locul 2 sau mai jos. Altfel, nu ai cum.

| AsdfghjkI32 a răspuns (pentru CM7YRE):

Omg merci ily

1 răspuns: