| zambetcolorat4ever a întrebat:

am o intrebare putin cam stupida,dar ma framanta! imi placea mult de un baiat si,pana la urma am fost impreuna, dar ma simteam mai atrasa, adica parca imi placea mai mult de el inainte, am fost impreuna cu el 1 saptamana, si dupa m am despartit de el. l am intrebat daca ramanem prieteni si a spus ca da, dar chiar s a suparat! si dupa cateva zile s a cuplat cu o tipa pe care nu o suportam si nici nu o suport, ma i au de ea, mereu cu prieteni mei si ea plange, dar din cauza asta, baiatul de care imi place, nu mai vorbeste cu mine, iar intr o zii dupa ce am vorbit cu acel baiat, am ramas prieteni si ne intelegem minunat, si m a luat in brate, iar cand ea a vazut mi a dat o palma, eu nu am vrut sa o bat si am sunat o prietena mai mare. sa ii cer un sfat, prietena mea a spus ca o bat! in fine...mie acum imi place de baiat si lui de mine, sa ne impacam?/ multumesc si scuzati ma ca este asa lunga intrebarea

Răspuns Câştigător
| Allinutzsa a răspuns:

Daca intr-adevar e iubire, da merita sa va impacati. Si eu am fost in situatia ta...Dar daca nu sunt prea indiscreta, din ce am citit, cu bataie, prietena mai mare, banuiesc ca inca esti mica(sper sa nu ma insel). Daca ai mai putin de 15 ani, ai grija sa nu te pripesti, sa nu fie o chestie de moment!

| zambetcolorat4ever explică (pentru Allinutzsa):

Da...iti multumesc mult pentru raspuns!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat