| Diana_7092 a întrebat:

Un baiat de 16 ani, 100kg, 1, 90 inaltime vrea sa slabeasca. CUm ar putea dar fara regim doar exercititi fizice.happyPlze urgent:* FUnda.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Ancutzica_1406 a răspuns:

Sport mult ...alergat, sala!

| soare a răspuns:

Da uite cunosc un caz semanator doar ca tipul avea 1. 80 deci sa se duca la sala si sa se imbrace cu ceva mai gros. da nu exagerat adica iddea e sa faca ezerciti imbracat cu ceva care sa il faca sa transpire mai mult si sa faca multa banda

| Diana_7092 explică:

Ba da e destul de grashappy dar ceva acasasa fiehappy

| Noname69 a răspuns:

Pai la 1, 90 inaltime nu mi se pare extrem de mult 100 kg, dar daca vrea sa slabeasca happy, la sala si o sa slabeasca si mai face si muschi smug