| Ingerfararipi333 a întrebat:

Un baiat de la a 12a ma place, si fiindca a fost Mos Nicolae astazi mi-a dat o ciocolata. un gest foarte dragut dar ce a facut colega mea m-a enervat foarte tare... Inainte sa-mi dea ciocolata m-am dus cu o alta colega pana la baie si cand am urcat inapoi in clasa el ii daduse colegei mele ciocolata sa mi-o dea cand intru in clasa pentru ca deja se sunase si nu mai era timp sa mi-o ofere el. Cand am intrat in clasa, mi-a spus de la cine este dar ea a mancat din ea jumatate. m-am simtit aiurea si nu-mi plac astfel de gesturi. a fost nesimtita? Adica putea sa-mi ceara. voi ce parere aveti? rolling on the floor) Ce ati fi facut? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Andreea234kim a răspuns:

M-as fi suparat! Chiar nu a fost frumos ce a facut, trebuia sa iti ceara tie voie pentru ca cioacolata era pentru tine!

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Da, a fost dar acum nu mai are rost sa te iei de ea daca atunci nu ai reactionat. Ar fi aiurea.

| Xdreaper21 a răspuns:

Daca era coleg ma suparam si daca avea si chef de cearca il bateam
Daca era fata oricum o las ca totusi e fata si eu baiat cat de badaran sa fiu ca sa fac asa ceva

| TanteMarianne a răspuns:

Eeeh se mai intampla. poate era geloasa pe tine ca ai primit o ciocolata de la unu de a12a,iar ea nu a primit sau poate chiar e proasta.