| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat din clasa are trei fete care ii plac, printre care sunt si eu. Eu il plac, dar nu stiu cum sa ii spun...big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii mai draguta cu el smug. date putin la el incearca sa va atingeti cat mai mult cu putinta. eventual cea mai buna solutie ar fi sa gasesti un moment in care sa fiti doar voi doi si sa-i spui cal iubesti. o sa vezi cu reactioneaza si de acolo totul o sa fie simplutongue

P. S. : tu de unde stii ca ii plac 3 fete. de curiozitate laughing big grin

2 răspunsuri:
| Ancutzica_1406 a răspuns:

Daca ii plac 3 fete este clar adica nu este nehotarat! Ai grija ar putea sa fie cu toate trei! daca si celelalte 2 sunt indragostite!
Dar daca tu tot vrei : cheama-l cand il vezi sa vorbiti si spune-i:
In ultima vreme am cam fost atrasa de tine, te iubesc chiar mult
si nu stiu daca ma iubesti si deaccea vreau sa aflu pentru ca eu chiar imi doresc sa fiu cu tine!

| nanalicious a răspuns:

Ai grija incearca sa vezi care fata il atrage mai mult daca tu il atragi mai mult ii spui ca al iubesti dar spune-i asta intr-un colt sa nu va auda nimeni. trimite mesaj daca se intamla ceva