| yournameplease a întrebat:

Un baiat vrea sa ma ia un brate tot timpul si sa imi puna mana in aproape toate locurile, dar eu nu prea vreau, in ciuda faptului ca il plac, deoarece nu face asta din dragoste, ci doar ca sa isi bata joc. Daca ii explic si nu il las, se supara. Eu as dori niste replici (oarecum inteligente ) de a scapa de fiecare data din situatia asta. Promit ca dau funda.

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Uite ce baiat pervers ai prin preajma, si tu tot il placi.Mr el banuieste macar putin ca`l placilaughing. poate n`ar mai face asta...Dar bun sunt aici sa-ti dau niste replici "inteligente": daca iti pune mana pe fund."alo? asta nu`i plastic cum iti place tie" (poate e mai rautacioasa), "daca voiai ceva ce sa pipai dc nu ti-ai luat o gonflabila?'', "stiu ca ma iubesti mult, dar nu cu toti oamenii de fata" (asta pentru ca el sa se arate interesat de tine, ci nu invers).am ramas in pana de idei.dar poate te mai ajuta si altii. baftahappy