| Maduu200 a întrebat:

Un barbat insurat care nu mai e atras de sotia lui si cunoaste o tipa mult mai tanara decat el pe facebook si o place mult si vorbeste cu ea din cand in cand,se cunosc si fata in fata dar intamplator.El vrea sa se culce ce ea, ea il refuza

Credeti ca apoi el o mai baga in seama pe tipa aia sa o intrebe din cand in cand ce mai face?

8 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

De ce sa te incurci cu un barbat insurat? nu ti-e rusine? ar putea fi tatal meu nenorocito.te-as calca in picioare

| Maduu200 explică (pentru buzeduulci):

Piinfluf daca nu stii nu vorbi, uita-te mai bine la ce intrebare am pus si apoi comentezi
Am zis: El vrea sa se culce ce ea, ea il refuza
EA IL REFUZA EA IL REFUZA EA IL REFUZA

| buzeduulci a răspuns (pentru Maduu200):

AM CITIT TOATE INTREBARILE TALE disperata dupa c u c. Lasa oamenii in pace. baietii de varsta ta ce au?

| Sociopat a răspuns:

Vezi ca-i mai batran ca tine nu-l baga in seama. Facebook e plin de tarfe tinere gata s-o ia la cur.Nu-i vina lui ca te-a considerat una din acele tarfe.De asemenea daca i-ai mai si raspuns si ai continuat sa conversezi cu el te miri ca te considera o pipita buna de imperechere? A vazut ca ai lasat coada in jos trece la alta sau ramane la nevasta. Daca continua sa te bage in seama inseamna ca nu se da usor batut si probabil o sa ti-o dea tare in viitorul apropiat pentru ca vei ceda avansurilor lui de macho man trecut prin viata.

| andyeyes99 a răspuns:

Posibil sa nu te mai bage in seama.

| Shattered a răspuns:

Depinde de el, unii inteleg clar, altii sunt mai insistenti. Iar ala e un barbat de nimic.

| Andreea_Vladu_1995 a răspuns:

Barbatii insurati mereu se vor intoarce la neveste si familie(daca mai este acceptat). Daca nu, sigur nu va ramane cu o femeie tanara, fara experienta vietii de cuplu. Daca ar mai vrea sa se intalneasca cu acea femeie tanara, ar fi pur si simplu din cauza atractiei fizice si a dorintei de a face s*x.

| markeloffdaufin a răspuns:

Nu pentru ca s-ar simti ciudat dar altii cred ca da!