| Lora1 a întrebat:

Un coleg din clasa a visat k eu cu el mam sarutat! ceea ce nu o sa se intample niciodata! (cred big grin) ce credeti ca inseamna? sh el se uita azi insistent la buzele mele straight face

5 răspunsuri:
| fantastica a răspuns:

Uneori visezi noaptea ceea la ce te gindesti ziua. Probabil ii place de tine.

| MrSoapte a răspuns:

Bine, dracu, ca n-a visat ca ti-o tragea-n porumb! Ce rahat sa insemne...nimic! E o vrajeala proasta, sa te puna pe ganduri si sa te apropii de el! FRAAAATE, da ce-i in capu` vostru?

| mickidutza a răspuns:

Asta nu inseamna nimic. asta se intampla doar daca el se gandise la tine inainte sa aoarma. poate te place incat se gandeste mult la tine si te si viseaza. eu cred ca ar vrea sa fie real acel vis.laughing (stiu cum e).

| AnYyCrZ a răspuns:

Probabil-i place de tine sau se gandea la asta inainte sa adoarma, saulaughingsa fie un vis prevestitorrolling on the floor

| DODO2111111 a răspuns:

Cred..ca ii place de tine si nu stie cum sa ti spunehappy