| BiiaIubesteMickey a întrebat:

Poate o sa para ciudat... dar as vrea niste pareri. Aseara am visat ca m-am sarutat cu un coleg din clasa ( care imi este doar un prieten ). Ce inseamna? Mentionez ca noi mereu ne batem joc unul de altul, ne batem ( in joaca ) laughing. Nici urma de o relatie...

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Cred ca te-ai indragostit de el si nici tu nu iti dai seama.amicitiile astea se termina de obicei cu o relatie, asa ca analizeza-ti mai bine sentimentele si da-ti seama ca simti pentru el smug