| Deliaaa2003 a întrebat:

Un corp frumos sta numai in cat de mare este fundul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tine neapãrat de marine, tine de echilibrul formelor, in general da fundul ar trebui sa fie putin mai mare ca sanii, aceea cu 90-60-90 este o prostie.
Echilibrul de aur (golden ratio) este peste tot in naturã pana la corpul uman, trebuie doar sã fie placut pentru ochi.
https://m.9gag.com/gag/a4YeeL6/booty-science-101

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă întrebi asta, ori ești și tu fată cu fundul mare ori ne testezi răbdarea

| OldSoul a răspuns:

Totusi, sa nu uitam si de sani/aspectul fetei.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu, ca degeaba e fundul mare de tot si restul sunt prea mici, daca ar fi mai echilibrate ar fi mai bine.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Un corp frumos pentru o fata http://www.alphahouze.com/......ig-butts/. Cred ca esti frumoasa asa cum esti, iar fundul mare sta mai bine la usuratice decat la o fata ca tine. https://www.youtube.com/watch?v=Lm_GPkOfVKI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!

| Victoria18 a răspuns:

Nu... Nu conteaza sa fie neaparat mare dar sa arate bine. Deasemenea si sanii si fata trebuie sa arate bine. Degeaba ai fund mare daca ai sani mici sau fata in constructielaughing)))

| Kerre a răspuns:

Nu, ce folos are daca ai un fund mare si tot corpul mic.

| kopli a răspuns:

Corpul ala e deja deformat. Cum ar fi sa ai doua picioare subtiri cu fund mare? Ca doua bete infipte intr-un balon.
Un corp frumos, e proportionat.

| Iosuat a răspuns:

Dacă ai știi cât de puțin, dar cât de puțin de pune prețul pe mărimea lui de oamenii raționali, crede-mă ca sunt alte 100 de detalii care trebuie perfecționate înaintea fundului, ce ține și de caracter ori psihic dar și de fizic

| Reby10 a răspuns:

Nu