| jasmine11 a întrebat:

Bunat TPU! ce sa fac sa am un corp mai frumos, nu pot spune ca sunt putin dez, dar sunt tare slaba, am doar 41 de kg si 1; 50m, ce sa fac, sa ma mai inalt, sa imi dezvolt sanii, fundul, etc. va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Criss003 a răspuns:

Eu zic ca e bine pentru inaltimea ta. dc vrei sa te ingrasi ca mai tarziu sa devii vreuna de 100 si ceva de kg? eu am 1.65 si 48 de kg si imi plc asa cum sunt. mai bine mai slaba in kg decat trebuie decat peste masura sau exact ca mai tarziu sa mai pun. nu iti mai fa griji. esti foarte bine asa cum estiwinking funda?

4 răspunsuri:
| Criss003 a răspuns:

Am uitat. cat despre fund si despre fund nu iti mai fa griji.winking dar nu ne-ai spus varsta ca sa iti spunem exact.

| aaalexutza a răspuns:

Pai ca sa iti dezvolti fundul sani etc trebuie sa faci mult sport asta e drumul spre succes big hug funda plz?

| Reeey a răspuns (pentru aaalexutza):

Mie mi-a zis profa de romana ca la astia mici ca sa cresteti sa sariti mult cu mainile in sus. pe urma nu stiu

| RRux a răspuns:

Fa baschet sa te inalti. Ajuta si la fund. Iar sanii o sa-ti creasca mai incolo. Tu cati ani ai?