| phantomrazv a întrebat:

Un elev la liceu ar putea oferi meditatii celor din generala?
vorbim de un elev care a fost premiant in geneala si a intrat la un liceu de top din liceuwinking

Răspuns Câştigător
| anutzaEu a răspuns:

Da,daca ar vrea si daca ar avea timp poate ca ar zice da, am si eu o prietena care ma mediteaza la mate si e la liceu, dar concluzia este ca DA!
Sper ca te-am ajutat!
Te pup! si BAFTA!

3 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Da se poate o prietena face asa.Pa,pa

| bloodyhell a răspuns:

Da.

| ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ a răspuns:

Da, se poate. Am o prietenă de gimnaziu care face meditații la limba română cu o colegă de clasă, și o mai și plătește.