| nebunademn a întrebat:

Un film fain o melodie noua faina si cum sa ma imbrac mai fain iarna ceva asortari pls multzu mult va iubesc si foarte tare site

1 răspuns:
| ColorfullColors a răspuns:

Nu stiu ce filme preferi da mie mi-a placut "What dreams may come" (O iubire fara sfarsit), "Waitress" (Reteta dragostei), "Shark Tale" (e animat) si altele...

Nu stiu nici ce muzica asculti, da ce zici de "We no speak americano" - Yolanda Be Cool?

N-am nici o idee cum te imbraci, dar poate iti place look-ul meu general de iarna trecuta: - pantaloni negri stramti (cu colanti pe dedesubt ca sa nu ingheti happy )
- cizme inalte (nu mai inalte de genunchi) negre cu toc (nici el nu prea inalt, ca sa fie decent pentru scoala)
- palton rosu stramt, mai grosut, cu nasturi negrii.
Sau: - blugi negrii drepti
- cizme albe scurte cu toc
- bluza lunga, grosuta in dungi late albe si negre
- curea alba lata, peste bluza, cu putin sclipici sau cateva pietricele
- palton, nu prea lung, alb cu nasturi negrii
- o esarfa mai groasa neagra

Sper ca te-am ajutat :*. (nu ma supar daca imi dai funda tongue glumeam. nu sunt asa nesimtita sa cer funda laughing si chiar sper ca te-am ajutatwinking )