| MakePeaceNotWar a întrebat:

Un nivel de comparatie a durerii unui tatuaj?

As vrea sa imi fac primul tatuaj destul de mare, pe umar si nu sunt sigur daca o sa rezist pana la sfarsit. Stiu ca "nu iti stiu corpul" "de unde sa stiu cum te doare pe tine " sunt niste raspunsuri bune dar as vrea sa comparati durerea cu ceva ( zgarietura de pisica, intepatura de ac etc.) nu vreau ceva general, cum ati simtit voi.

Răspuns Câştigător
| Sekaki a răspuns:

O zgarietura

3 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Pentr-u inceput, ar fi bine sa-ti faci un tatuaj micut, sa vezi daca rezisti, si daca doresti sa mai continui, pentr-u ca dupa primul tatuaj, vine al doileatongue
Durerea se aseamana cu piscatura unui ac, a unei albine. happy

| VladGH a răspuns:

Se compara cu muscatura unui crocodil rolling on the floor

| MakePeaceNotWar explică:

Multumesc de raspunsuri.