| DeeaIst a întrebat:

Sunt fete pe aici care si-au facut tatuaj in lateralul sanilor? As vrea sa stiu cat de tare doare, daca e un nivel tolerabil. Tipul de la salon mi-a spus ca fiind o zona relativ sensibila si primul tatuaj imi va fi mai greu sa rezist.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este ultimul loc unde as recomanda sa-ti faci tatuaj, pentru ca:
1. zona este foarte sensibila
2. orice infectie aparuta de la tatuaj, se transmite la sani si poti sa ramai... fara ei
3. odata cu cresterea sanilor, desenul tatuajului creste si el, largindu-se si uratindu-se
4. vei regreta toata viata ca ai tatuat ceva, intr-o zona atat de intima si delicata pentru partenerul tau

| munteanuionvictor a răspuns:

Renunță la tatuaj. Doare. Rămâi naturală. E mai sigur și mai sănătos.

| sawareekh a răspuns:

Super sensibila si nu recomand.