| misu_7777 a întrebat:

Un prieten de`al meu a plecat in Spania dar nu si-a activat roamingul. Acum cand il sun nu merge. nici macar un beep sa dau pentru ca se inchide, si nici el nu a sunat. Are vreo legatura cu faptul ca nu si-a activat roamingul? FUnditaa :*

Răspuns Câştigător
| TyoღMarilynManson a răspuns:

Da,din cauza ca nu are roaming nu merge.Asta era...nu prea ai cum sa il contactezi din pacate, dar cand se intoarce sa il certihee hee glumeam.winking Byes, sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| noob a răspuns:

Tu ce crezi? Eu cred ca a murit.

| misu_7777 explică:

@noob nu am nevoie de raspunsuri stupide ci de raspunsuri directehappy