| ForeignO a întrebat:

. Un prieten va imbratiseaza prieteneste si apoi va saruta.Cum reactionati?(Va saruta cam "pe neasteptate". Nu va asteptati la asa ceva)

Răspuns Câştigător
| tim a răspuns:

E ca in filmele alea de dragoste. pai o sa vezi tu cum reactionezi

5 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Mai multe detalii te rog?

| ForeignO explică:

@Anonim

Treaba sta cam asa : Eu am un prieten pe care-l consider foarte foarte de treaba, suntem ca fratii! Daca petn te-ar saruta dupa ce te-ar lua in brate cineva (prieteneste) cum ai reactiona?

| ForeignO explică:

Sa spunem o situatie :

EL si Ea stau intinsi pe pat( mai exact baiatul cantala chitara si fata il asculta)
Vorbesc asa un pic si deodata baiatul o ia pe fata in brate si-o strange puternic(nu asa puternic) dupa care (in timp ce va strange ) va trantkiti amandoi pe pat si va saruta pasional.

Cum reactionati?

| snowman a răspuns:

Stupida intrebare
in primul rin exist sute de saruturi
poate fi un sarut prietenesc
un sarut de dragoste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea inteleg intrebarea dar o sa presupun ca este vb de prietenul tau cu care esti de ceva timp impreuna si cand vine de la bucuresti de la facultate nu iti da prea multa atentie sau te trateaza ca pe o simpla amica. ei bine... distanta distruge relatia!