| Agapimu a întrebat:

imi puteti da un prgram pentru messenger ca sa nu se mai poate salva arhivele.Eu mi-am setat la messenger sa nu mi se salveze nimic ce vb. Iar maicamea tot instaleaza programe ca vrea sa vada cu cine si ce vorbesc. Imi putetyi da un program care sa nu lase nici un program sa vada arhivele? Sai ceva de gunul acesta? Orice profram. Va rogg. Fundaaa

2 răspunsuri:
| DragonFLoW a răspuns:

Sau poti sa tii morala maicatii, sa nu-ti mai citeasca conversatiile, conversatiile tale sunt private sunt numai ale tale, nimeni nu trebuie sa citeasca ce ai scris tu acolo, decat cu permisiunea ta.
Program nu poti gasi, poti in schimb sa creezi un nou cont pe windows sa-ti faci o parola sa instalezi din nou yahoo messenger intr-o partitie diferita, iar apoi sa dai hidden la fila ca maica-ta sa nu vada.
Succes, totusi cel mai indicat ar fi sa bagi mintile in cap mamei tale ( sa nu zic mata), eu nu vad cat de mult tupeu ii trebuie sashi bage nasul in conversatiile tale.

| figaro a răspuns:

Buna, din cate stiu eu nu este un asemenea program, si daca zici ca ti-ai setat messu sa nu iti mai salveze conversatile si tot ti le salveaza poti incerca in felu urmator:intri unde tie instalat messu->Messenge->Profiles->Id-ul tau->Archive->Messages si acolo ti-s toate conversatile, le stergi(shift+delete sau dai delete si golesti recycle bin)ori le muti undeva unde sa stii numa tu.
byebye:*