| Phantasmagoria a întrebat:

Buna lume! Intrebare urgenta: daca la id'ul de messenger este setat sa se salveze toate arhivele si intru pe meebo o perioada si vorbesc acolo, apoi ma intorc pe mess si vreau sa vad arhivele, sunt acolo sau nu? Ca vad ca nu imi apare tot ce am vorbit. Funda

6 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Arhivele raman la tine in pc. cred ca o sa le gasesti

| JohnnyBi a răspuns:

Normal ca nu. arhiva tine de un executabil (ymsg.exe) iar meebo este altul (browser.exe). doua programe diferite

| ExTaZy a răspuns:

Pai mi'se pare ca arhivele raman doar pe o durata de 7 zile!
Deci dupa ce trec 7 zile dispar acele arhive happy

| Phantasmagoria explică:

Bun. si ce pot face sa se salveze? nimic presupun

| Phantasmagoria explică:

Nu pot seta pe meebo sa se salveze arhiva?

| Alkyda a răspuns:

Si eu am incercat in seara asta aceiasi chestie ca nu vroiam sa mi se salveze pe yahoo ce vb si nu se salveaza daca vb d p meebo