| grgdlk a întrebat:

Un program cu care sa covertesc un film mp4 in alt format?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Cu Format Factory 2.90

http://webcache.googleusercontent.com/......tp?/search

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Apropo loto - in viata mea nu am jucat laughing, dar daca imi ceri sa iti spune numere o fac ( spune ce numere si cate ) laughing

| grgdlk explică (pentru evenso):

6 numere care sa fie cuprinse intre 1 si 49 si o sa le pun, eu joc in fiecare joi si duminica ia baga acolo

| evenso a răspuns (pentru grgdlk):

Hmmmmmmmmmmmm
Sa incercam, noteaza happy 14, 26, 28, 29, 33, 48

| grgdlk explică (pentru evenso):

Mersi, o sa le pun, daca am castigat iti dau funditalaughing

| grgdlk explică:

Bai evenso tu esti vanator de funde?laughing
oricum le iei pe merit, pana acum numai raspunsuri folositoare manewinking bvo
numerele de la lotot daca te intreb mi le spui si mie? alea de saptamana viitoare? hai ca ti dau funda daca le stiilaughing

| evenso a răspuns (pentru grgdlk):

Fii serios - nu e stilul meu sa vanezi fundele ( dar daca primesc le multumesc ) - eu vanez intrebari interesante big grin