| iamSeBy a întrebat:

Ziceti-mi si mie, va rog, un program de unit o subtitrare (in format. srt) cu un film in format 3gp!

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Dai jos un program numit WinAVI Video Converter, apoi transformi filmul (ce sper că-l ai şi în format AVI) în film cu subtitrarea "sudată" pe el, apoi îl transformi în 3GP cu AV to 3 GP Converter. Dacă nu-l ai decât 3GP, îl transformi în AVI tot cu programul ăla. Eu am WinAVI Video Converter versiunea 11.0.0.3995, dacă-l dai pe ăsta jos scrie-mi şi îţi trimit codul de activare pe PM...

| iamSeBy explică (pentru angel74dm):

L-am descarcat tot pe asta 11.0.0.3995, si da, filmul il am si in format.avi, da ma gandeam ca e vreun program sa il faca si din formatul asta, da' nu conteaza... pe mine ma intereseaza sa mearga ca il reformatez dupa aia iar in.3gp. Trimitemi si mie codul te rog. (P.S.: sunt nou aici, funda inseamna "Declara raspunsul castigator", sau alt ceva? Daca merge dau.)

1 răspuns: