| Belllla a întrebat:

Un test foarte buna in care afli ce meserie ti se potriveste, imi dati?

Funda.
p.s: am 18 ani si nu am nicio idee ce mi-ar placea sa fac mai departe.

1 răspuns:
| Sofia97 a răspuns:

Neata, uite aici un test pe care eu l-am facut si care m-a ajutat dar daca vrei un test cu adevarat bun ar trebui sa mergi la psiholog pentru ca acolo poti sa primesti tot felul de teste de presonalitate si inclinatie profesionala :) Sper ca te-am ajutat. Funda?
http://www.la-psiholog.ro/teste-psihologice/test-interes-profesional