| scumpika96 a întrebat:

Una, pe 7 septembrie fac 15 ani si inca nu mi-a venit menstruatia.Mama mea a spus ca ei ea veni pe la 14 jumate-15.Ar trebui sa ma ingrijorez?

Răspuns Câştigător
| St3luta a răspuns:

In primul rand.La multi ani! nu-i nicio problema daca pana la 15 ani nu ti-a venit menstruatia deoarece fiecare persoana se dezvolta diferit.stai linistita!:*

| scumpika96 explică (pentru St3luta):

Mi-a venit pe 17 septlaughing

5 răspunsuri:
| tHeAnGeLoFwOrLd a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi! Daca pana la 16 ani nu iti vine ar trebui sa consulti un medic.Dar stai linistita si o sa vezi ca-ti vine!

| St3luta a răspuns:

Ma bucur pentruuhhappyhee heeeu ti-am zis ca nu trebui sa-ti faci nicio problema! pwwp

| DanaMusik a răspuns:

Nu prea ar trebui să ai motiv de îngrijorare, deoarece eşti încă destul de tânără. Unelor fete le vine la 10, 11, 12, 13, 14... şi tot aşa. Motiv de îngrijorare ar trebui să ai doar dacă ar urma să împlineşti vreo 17. Normal vine până în vreo 16. Îţi va veni. Crede-mawinking

| LoReDaNa_2201 a răspuns:

Nu se intampla nimic... Daca nu iti vine pana la 18 ani nu 16 :p;happy