| zuziOoO a întrebat:

Unde bag cablul de date de la camera in calculator? se pune in spatele unitati sau cum? plsssss help

Răspuns Câştigător
| DenisejUSTmE a răspuns:

Pai,depinde ce fel de unitate ai ca nu sunt toate la fel. Daca ai in fata unitatii (jos, micut)o linie si din ea mai pornesc inca doua si langa ea un dreptunghi in care se baga mai multe cabluri.

Daca ai in spatele unitatii tot asa trebuie sa fie dar fara aceea sageata.

Nu ai un aparat micut care in el se baga cardurile de la camera foto(si altceva)? bagi tot in fata unde am zis ca este aceea sageata.

1 răspuns:
| iNs a răspuns:

In spatele unitatii. Uita-te, trebuie sa gasesti niste mufe dreptunghiulae.Se numesc USB.Baga cablul de date intr-una din mufele dreptunghiulare.