| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

Unde doare piercingul cel mai tare?
În buză sau în nas?
Eu aş vrea în buză dar, mie cam frică. Cei care aveţi va durut unde v-aţi pus?

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

De durut doare oriunde, bine, exceptand parul' si varfu' unghiilor.

| unione a răspuns:

Daca il faci la un salon, iti face anestezie si nu vei simti durere

| emma_6707 a răspuns:

Nu doare rau in buza

Răspuns utilizator avertizat
| Looovely a răspuns:

In nas doare cel mai tare dar e mult mai misto in nas decat in buza...:*

| Andreutza2995 a răspuns:

Buna eu am piercing in nas, le-am facut singura, doar un pic dar dupa ce ai reusit sa ti-l pui nu mai doare happy

| Kimi_8082 a răspuns:

Eu am in nas, si m-a durut tare si mi-a facut si anestezie. dar e mult mai fain in nas si merita durerea!