| escroaca a întrebat:

Unde este magazinul H & M in buzau? [ Este o reclama cu costume de baie A magazinului h & m. Este in buzau thinking ] FUNNDA

Răspuns Câştigător
| valThina a răspuns:

Si eu sunt din buzau da nu cred ca avem un magazin h&m.doar daca nu e in galleria...nici reclame nu am vazut happy

3 răspunsuri:
| escroaca explică:

Mda asta ma intrebam si euhee hee

Iti dau fundita ca esti din buzau asabatting eyelashes big hug

| valThina a răspuns:

Cred ca doar faceau reclama.nici nu am mai fost de ceva timp prin mall happy cateva luni laughing)) mersi pentru funda happy

| Gicu00 a răspuns:

Escroaca si eu meritam funda ca si eu sunt din Buzau laughing. Ori cum nici eu nu am auzit de h & m... dar poate este la carrefour la etajul II.