| Cristiano_5927 a întrebat:

Unde este mai bine la seral sau frecventa redusa? nu am facut liceul la timp big grin Vreau sa ma angajez si de aia intreb big grin

3 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

La frecventa redusa e mai bine pentru ca mergi doar sambata si duminica sau doar sambata nu stiu exact, ai mai mult timp liber

| micutadhampir a răspuns:

La fara frecventa. La seral iti cere prezenta.

| alexpuya27 a răspuns:

Depinde si de cum lucrezi.Dar din cate am auzit clasele cu frecventa reudsa se vor desfinta si va ramane numai seralul.La F.R. ai anumite perioade de evaluari si asta e cam nasol ca in acea perioada sunt multe teste si examene pe cand la seral nu e cu perioadele alea. Tesa alegi profil uman sau orice profil teoretic ca e mai simplu decat daca ai alege tehnic pentru ca se face si practica si e mai complicat.