| Chrlls a întrebat:

Unde gasesc si eu cianura?

Răspuns Câştigător
| ambicio a răspuns:

Banuiesc ca vrei sa te sinucizi, am cautat si eu la un moment dat. Te anunt ca din fericire este ilegal sa cumperi asa ceva si nu se gaseste.

| Bolocan_Costantin_ a răspuns (pentru ambicio):

Dacă te străduiești găsești de cumpărat

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dacă te referi la carte atunci vezi aici: http://www.okazii.ro/cautare/vand+cianura.html

| CuriousStuff a răspuns:

Pe cine vrei sa omori? Nu stiu daca e legal sa detii fara sa ai ceva permis special. Poti gasi in majoritatea minelor. De cumparat nu cred ca poti cumpara la kilogram, sau cel putin nu pe la noi. Cred ca se comercializeaza doar in cantitati foarte mari.

| weirdfirefly00 a răspuns:

Stai ma cuminte ca te dau astia la garda.

| DonPedroFantastik a răspuns:

In fundul iadului