| manuela135 a întrebat:

Unde gasesc furadan, cianura sau stricnina?

10 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu te gandi la asemena lucruri cred ca orce se poate rezolva.
Sinuciderea nu este o solutie.Gandestete cata viata mai a inainte si gandeste-te cat va fi de bine daca problemele tale se vor rezolva

| Hammurabi a răspuns:

surprise... șterge repede întrebarea până nu îți intră mascații pe fereastră.
Ce gânduri sinistre te bântuie?

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Sinuciderea nu este ceva contrar legiilor, te poti sinucide calm, dar cel care isi face rost de otrava poate fi pedepsit, vezi cazul madalina manole

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Sunt substante interzise. Simpla lor detinere te baga in puscarie.

| manuela135 explică (pentru Hammurabi):

Eu vreau sa stiu cum pot sa mor mai repede.m-am saturat de viata.nu ma mai suport

| Hammurabi a răspuns (pentru manuela135):

De ce? Ce probleme ai? Spune-ne poate te putem ajuta cu un sfat.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Hammurabi):

Dacă voia, o făcea deja. Doar caută atenție.

| Hammurabi a răspuns (pentru GoldenZenith):

Păi dacă n-a avut nici furadan nici cianură... thinking

| GoldenZenith a răspuns (pentru Hammurabi):

Am uitat că numai cu alea te poți sinucide laughing
Cum spuneam, caută atenție. Sinucigașii nu vorbesc despre asta, ei tac și le fac direct.

| FireworeAlex a răspuns (pentru GoldenZenith):

Se cunoaste prostia pai ba care naiba vrea sa moara in chiuri groaznice ca Sara in fata trenului? TOTI cauta sa evite mai multa suferinta de aceea o fac NU O FAC CA SA-SI PROVOACE si mai must durere