| Fabian20 a întrebat:

Unde gasesc si eu niste poze cu baieti la sala antrenandu-se? cine ma ajuta?

12 răspunsuri:
| Smiiiley a răspuns:

De ce? Eşti singură de Valentine's şi vrei să te masturbezi? Mai bine zi aşa că primeşti materiale bune b-).

| Fabian20 explică (pentru Smiiiley):

Mai bine m'ai masturba tutongue...inainte sa fi deschis gura trebuia sa ma cauti la oua sa vezi ca sunt baiatlaughing)

| Smiiiley a răspuns (pentru Fabian20):

oh go on Era o întrebare mult prea neinteresantă ca să fiu atentă la toate detaliile.Atunci laba plăcută!

| Fabian20 explică (pentru Smiiiley):

Finalizarea in gurita ta aia mica care vorbeste prostii

| Smiiiley a răspuns (pentru Fabian20):

M-am răzgândit.Mai bine faci altceva, nu laba.Soluţia implică o brichetă şi benzină.Dă-ţi foc şi scapă lumea de încă un cretin.Ca tine mulţi...

| Fabian20 explică (pentru Smiiiley):

laughingmai bine faci tu asta daca tot ai idei din astea nebunatice...mai scapa lumea de o tarfulita rasfatatalaughingma pupi jos

| Smiiiley a răspuns (pentru Fabian20):

Sunt o târfuliţă răsfăţată doar pentru că am folosit cuvântul "laba"? Deci după mentalitatea ta de ţăran care scuipă sămânţă fetele cuminţi trebuie să aibă vocabular de măicuţe?'te tu de pudic laughing)

| sfinxul10 a răspuns:

Pe images google.
E easy.

| Maya89 a răspuns:

Unde poti gasi decat pe internet?

| Andy26 a răspuns:

Pe google.

| Andy26 a răspuns:

Pe google, trebuie să tastezi Mulți Mușchi puțină minte. Glumeam, pozele se găsesc usor pe bune, mai incearcă.

| Blyy a răspuns:

Pe google