| marina1253 a întrebat:

Unde pot gasi imagini mai mici de 400 pixeli? daca imi dati link e si mai bine

3 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Http://www.shrinkpictures.com/

Poti pune aici o imagine si ii impui tu marimea. :) Sper ca am ajutat!

| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Https://www.google.ro/imghp?hl=ro&tab=ii&authuser=0&biw=1247&bih=911 scrii ce fel de imagini vrei si dai pe "instrumente de cautare" si dai pe exact si scrii cat.

| bibi00 a răspuns:

1. intri pe google 2.scrii ce fel de imagini vrei 3. da click sus la imagini 4.dai click sus unde scrie instrumente de cautare 5. dai click la la orice dimensiune 6. apoi apesi pe ultima unde scrie exact. 7.si acolo scrii ce dimensiune vrei sa aiba poza happy