| Baschetbalistul_Cosmin_1995 a întrebat:

Unde pot încarcă telefonul în București gratuit când n-am cazare? (Mall-uri, parcuri etc.)

3 răspunsuri:
| SharpEagle a răspuns:

Sunt prize si prin mall-uri, pe langa bancile (de stat jos), cele de pe mijlocul aleilor. Sau mergi si bei un suc la un pub si incarci acolo.
Cumpara-ti si un acumulator/baterie externa si il incarci si p-ala la orice ocazie, chiar daca-i telefonul full.

| Baschetbalistul_Cosmin_1995 explică (pentru SharpEagle):

Multumesc!
Stii cumva daca prin gara de nord sunt prize?

| SharpEagle a răspuns (pentru Baschetbalistul_Cosmin_1995):

Nu stiu sigur, dar inclin sa cred ca ar trebui sa fie, in special in salile de asteptare, cel putin prize de perete, la 220V.
Altfel, la McDonalds sau altele de pe acolo.