| A4DrIAn a întrebat:

Unde pot vedea tot episoadele din naruto dar chiar toate are funda + Vot bun!
Aveti cauvantul meu.

Răspuns Câştigător
| RougeEttiquete a răspuns:

Bună.Pntru epsioade Naruto in ROMÂNĂ intră pe:
http://www.animekage.com/anime/naruto/

Naruto Shippuden:
http://www.animekage.com/anime/naruto-shippuden/

Sunt toate episoadele şi merg garantat. Fundă?:o3

| A4DrIAn explică (pentru RougeEttiquete):

Esti tare iti mai dau si voutri in +!

| Cosmin_Andrei_1997 a răspuns (pentru RougeEttiquete):

Salut as vrea acelasi lucru ca adrian, dar aceste site-uri numi sunt bune ai idee de altele?

| Ion_Teodor_2000 a răspuns (pentru Sfydas):

Ba da dc la episodul 81 nu mai pot sa vad nici un episod mai departe?

| mihai_7481 a răspuns (pentru RougeEttiquete):

Am cautat si nu ma lasa sa vad nici un episod
ce ar trebui sa fac sau unde ar trebui sa intru?
te rog?

12 răspunsuri:
| A4DrIAn explică:

Inca cv vreau sa fie dublat in ROMANA!

| Bortan_Nicolae_1960 a răspuns (pentru A4DrIAn):

E in romana animekage

| darioNM a răspuns (pentru Paul1374):

Salut, esti tare! m-ai salvat
dupa 10 ani de cand a aparut acest anime m-am trezit si eu sa ma uit, si acum site-urile care mergeau o data sa te uiti nu mai sunt bune.
Esti eroul meu in aceasta seara, si iti dau o (funda) pentru ca meriti!

| Marian_Andrei_1999 a răspuns:

Pe acest site poti vedea toate episoadele

| Gabriel_Alin_1998 a răspuns:

Dc nu mai merg vazute pe nici un site la naruto ma refer de la 81 nu mai ierge pe nici un site

| Antonio1990 a răspuns (pentru Gabriel_Alin_1998):

Poti cauta pe site-ul trilulilu dublate de bogdan iordache, acolo le gasesti dar nu pe toate, doar ca poti sa mai vezi cateva. pana la episodul 105 dublate. daca vrei sa fie subtitrate poti cauta simplu pe anime-kage