| me_3408 a întrebat:

Unde sunt raspunsurile? TPU de nu se mai raspune la intrebari, ultimele mele intrebari, au cate 1 rasp sau deloc, si ala fara sa ma ajute cu ceva.de ce? De ce TPU numai e ca inainte
?

Răspuns Câştigător
| DonCorleone a răspuns:

Hey happy
raspunsurile nu vin asa ca vrei tu
si eu am pus o multime de intrebari la care nu am primit raspuns

raspunsurile vin doar daca toti utilizatorii de pe acest sita au ceva idei despre intrebarile pe care le pui
sau simplu si la obiect
li se par o intrebare innutila sau nu au chef sa raspunda (aici nu vorbesc ddespre intrebarile talewinking )