| anonim_4396 a întrebat:

Unde va petreceti Pastele? ce inseamna aceasta sarbatoare pentru voi?

6 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Il petrec in familie.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Acasa. fara parinti pentru ca lucreazasadda nu te mira lucreaza si in ziua de Pasti.Aceasta sarbatoare pentru mine insemna ceea ce insemna si Craciunul, o sarbatoare care trebuie petrecuta in familie si cu cei dragi.

| ale_4786 a răspuns:

Cu familia. Aceasta sarbatoare ma face sa ma simt mai aproape de Dumnezeu si de cei dragi love struck.

| zhady a răspuns:

Cu prietenii, probabil la un gratar undeva. Nu prea inseamna nimica, sunt pseudoateu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pastele eu mi-l petrec acasa, alaturi de ce dragi, pentru a simti alaturi de ei farmecul si bucuria sarbatorii. Cu ocazia acestei sarbatori devenim mai buni, mai recunoscatori si ea ne aduce multa caldura sufleteasca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La tara cu bunicii happy, doamne sper sa nu vina si parintii laughing.