| membrugirl2010 a întrebat:

Unele dintre cele mai 'bune' prietene nu mai vorbesc asa brusc cu mine, ce sa le zic? (ele acum stau "BFF" si inainte se barfeau).
funda

1 răspuns:
| Khanikua a răspuns:

Cred ca ele sau folosit de tine. si uh ai avut incredere in ele nu? mda. stiu. cum e subt o garamada de pers asa dar inkearka sa le vb sa vezi dk te trateaza asa spune-le cu leai gresit ke ai facut. nu stiu ke vrei uh numai afla dk nu mai vb cu tine :8 sper ca te-am ajutat:X