| Rukhsandra a întrebat:

Uneori ma simt singura, de exemplu acum straight face...
inainte il aveam pe fostul si stateam cu el acum numai am ce sa fac.prieteni nuprea am...adica ma inteleg bine cu toata lumea... dar n-am cu cine sa ies afara sa ma distrez.si stau si ma plictisesc in casa
nu-mi place sa fiu singura
ce sa fac? nu vreau sa fiu asa...scuze pentru intrebare...

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Probabil ca el ti-a acaparat tot timpul. A avut grija sa-ti indeparteze toti prietenii! Nu trebuie sa stai singura! Trebuie sa inveti iar sa traiesti intre oameni, sa iti faci cateva prietene care sa te accepte in anturajul lor si sa mai iesi cu ele la distractii sau plimbare, cumparaturi etc.

| AndreEa_8847 a răspuns:

Heiii. n`ai o prietena buna? daca n`ai suna o colega.si poate asa o sa deveniti cele mai bune prietene.sh nu neaparat sa apartineti unui grup.ca apoi o sa devii o fitoasa si o sa ramai si mai singura.cauta o fata care sa te inteleaga iesiti la un suk.la un mc. sper ca ti-am fost de foloswinking :X

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Poy... fa-ti si u o prietena...sau nu ai o verisoara cu care sa te intelegi bine?happy Bye:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa iti faci o prietena buna...care sa te introduca intr-un grup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia nr asta si suna-ma!

| killerexp a răspuns:

Sinucidete
este cea mai buna cale crede-mawinking