| Alexa_Aly_2001 a întrebat:

Unul din adidasii mei cu leduri merge doar jumatate! L-am bagat si la incarcat, dar tot jumatate merge, ce sa fac?

5 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

Deci cand te opresti brusc se aprinde ledul de "frana"? ai si semnalizari?

| UserulAnonim a răspuns:

Să termini cu cocălăreala fiindcă nu trebuie să fii „la modă" având porcăriile alea. Azi mâine vrei hoverboard, după poză îmi dau seama că n-ai mai mult de 13 ani.

| Novotel_Madalina_1990 a răspuns (pentru UserulAnonim):

Si ce e rau daca iti iei hoverboard? E chiar misto.

| ღβأβأ a răspuns:

S-au ars beculetele, nu stiu la ce tip de specialist ai putea sa te duci sa le rezolvi...

| Rozzovela a răspuns:

S-a intimplat mai multor persoane ideea e ca trebuie purtate cu mare grija happy Poti incerca sa ii dai la reparatie, intreaba-i pe ai tai, stiu ei unde sa-i duca. Bafta happy