| Deea ♥ a întrebat:

Urasc baietii cu mustatalaughing
Voi cu ii preferati cu sau fara?

Răspuns Câştigător
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu-mi plac deloc
ii detest laughing
adica totusi cand va sarutati va incurca mustata rolling on the floorrolling on the floor

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fara.Vad Hitleri mereu in prezenta unui mustacioswhistling

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cu cioc sau fara.

pa, pa.

| Hmmmm a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat.si aici ma refer la fizionomie.
mie una imi plac baietii nebarbieriti cu un aspect neingrijit, dar unora nu le sta bine asa ca renunt la ideea asta in cazul lor.
asa e si cu mustata.mustata in sine nu imi place, ca idee, dar daca baiatul are fizionomia potrivita pentru ea si ii sta bine de ce nu?

| Sოﺁℓε a răspuns:

laughing fara

| Zâmbărici a răspuns:

Faraaa nu imi place nici aspectul si cred ca e thinking jenant pentru fetele care le tzucabig grin

| Monica a răspuns:

De preferabil 'fara' laughing!
E jenant, totusi.

| CactusFlower a răspuns:

Depinde cum o poarta. Daca e subtirica, aproape invizibila, merge, dar altfel nu!laughing

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Nici mie nu-mi plac cei cu mustatahee hee
mai bine fara
happy

| heise a răspuns:

Prea culmealaughing Logic, fara. Doar nu sa ai un iubit cu o mustata de sa si-o intinda cu placa si o barba de sa se impiedice in ea, ala e deja mos sau nebun, dupa parerea mea.tongue

| faranumexD a răspuns:

Eu zic fara!
nici mie nu imi plac I don't want to see

| AnonymousMm a răspuns:

Fara x_x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi plac mustaciosiihee hee, deci fara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara.