| ssprd a întrebat:

URGEEEEEENTTTTT! Am o pereche de casti A4Tech HS-7P.Am incercat orice, insa microfonul nu functioneaza in Windows 7. am introdu mufa corect am cautat la recording la sound da nu imi arata nimic in legatura cu el.

1 răspuns:
| Sarti a răspuns:

Stiu ca si mie mi s-a intamplat exact la fel numai ca la microfon si nu imi functiona e de vina placa de baza nu ai ce ii face, banuiesc ca, calculatorul tau nu e chiar foarte nou si de aia placa de baza putin veche +windows 7 nu prea coincid