| Bianca_2119 a întrebat:

URGEENT! Mi-a aparut un herpes si vreau remedii rapide pentru ca am bal vineri si vreau sa mi treaca. Va rog sa mi dati niste sfaturi, ce sa pot sa fac sa mi treaca pana vineri. Va rog sa-mi spuneti doar remedii testate, care stiti ca dau rezultate. Va multumesc anticipat. Funda cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| UKFdubstep a răspuns:

Buna,,pai mai intai te duci la farmacie.si intrebi daca are plasturi pentru herpes...asta e tot.si nici nu e scump.o sa iti treaca cam in 2 zile... happy funda. daca te-am ajuat

| RoCkMuSicFtW a răspuns:

Cand imi apar... eu folosesc Aciclovir. o crema care poti sa o iei de la farmacie :d Bafta!