| Silly a întrebat:

URGENT! Am facut ``pamantul`` din carton si as vrea sa atasez si luna cum as putea s-o atasez? M-am gandit ca s-ar putea cu ata doar ca...nu ar arata foarte bine spanzurata de pamant. Ceva idei? Dau funda la ce-a mai faina Idee!:*

1 răspuns:
| Fαntαsy a răspuns:

Adica globul? rotund.
Ai putea sa iei o sarma sa o bagi pe undeva prin "Pacific" laughing (orizontal, iar apoi de la jumate sa o indoi vertical) si sa lipesti, sau sa o introduci prin partea de jos a lunii. happy Altfel nu prea merge. happy