| MihaCool99 a întrebat:

As vrea sa va intreb, pe ce as putea sa pun mai multe poze..inafara de polistiren,deoarece am fost sa cumpar astazi si a fost inchis, de aceea v-as ruga daca aveti idei pe ce as putea lipi aceste poze? M-am gandit si la varianta sa le lipesc pe o foaie sau carton dar m-am gandit ca se pot rupe. Orice raspuns ma poate ajuta.Este urgent!
Funda:X

1 răspuns:
| Julyanne a răspuns:

Pai in cel mai rau caz le lipesti pe o foaie, dar ai putea sa le pui intr-o rama.