| mulinobianco a întrebat:

Urgent am nevoie de raspuns, vorbeam cu un bun prieten acum pe net si eu ii zic " pe mine multi nu ma iubesc" iar el imi zice " eu pe tine te iubesc" ce pot sai raspund? + noi am vorbit in comentariile de la poza lui de profil pe facebook si toti vad. va rog mult raspundeti

2 răspunsuri:
| AllieAyl a răspuns:

Ai putea sa schimbi subiectul pana cand vei fi pregatita sa il deschizi din nou

| Ana12_3046 a răspuns:

Cerei idiul si zi ca nu prea iti place sa vb pe facebook si spune-i in particularhappy